Princi I Lumtur Dhe Përralla Të Tjera, Oscar Wilde
sq
Аудио
Oscar Wilde

Princi I Lumtur Dhe Përralla Të Tjera

Слушать в приложении
Tërheqës dhe prekës, një përmbledhje nëntë përrallash të bukura dhe magjike, në të cilën ndër të tjera Oscar Wilde ngjall bukur Princin e Lumtur, i cili nuk ishte dhe aq i lumtur, Viganin Egoist që mësoi të donte fëmijët e vegjël dhe Fëmija Yll që nuk i donte prindërit e tij aq sa duhet. Secili prej tregimeve shkëlqen me poezi dhe magji dhe do të pëlqehet nga fëmijët e çdo moshe. Një koleksion i përsosur për fëmijët, të rinjtë dhe të moshuarit.
4:45:41
Правообладатель
Author's Republic
Издательство
Author's Republic
Рассказчик
Elona Hyseni

Впечатления

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Как вам книга?

Вход или регистрация

Слушайте аудиокниги
в приложении

В библиотеке Букмейта появились аудиокниги — слушайте их в приложении на телефоне или планшете.

Princi I Lumtur Dhe Përralla Të Tjera, Oscar Wilde
Princi I Lumtur Dhe Përralla Të Tjera
1x4:20-2:20:15
fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз