Në Vitin 2889, Jules Verne
sq
Jules Verne

Në Vitin 2889

22 бумажные страницы
Lufta bërthamore shkatërron pjesën më të madhe të botës, por njeriu i vjetër John Ramsey arrin të mbijetojë dhe ai godet pronën e tij rurale me vajzën e tij, Joanna. Për shkak se Gjoni gjithmonë besonte në pashmangshmërinë e apokalipsit bërthamor, ai do ta përgatiste shtëpinë me mjaft rezerva. Të mbijetuarit e tjerë të fatkeqësisë fillojnë të shfaqen në shtëpi duke kërkuar strehim. John i lëshon me ngurrim, por ka shumë tension. Pastaj shfaqen mutantët.
Загрузите файл EPUB или FB2 на Букмейт — и начинайте читать книгу бесплатно. Как загрузить книгу?
Найти в Google
Впечатление
На полку
0Читают
0Полок
0Впечатлений
0Цитат

Впечатления

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Как вам книга?

Вход или регистрация
fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз