Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети, Ґреґ Маккеон
uk
Ґреґ Маккеон

Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети

Сообщить о появлении
Загрузите файл EPUB или FB2 на Букмейт — и начинайте читать книгу бесплатно. Как загрузить книгу?
Чи відчували ви коли-небудь, що викладаєтеся на повну, але не отримуєте бажаного результату? Перепрацьовуєте й водночас не займаєтеся тим, чим потрібно?.. Ґреґ Маккеон пропонує власну концепцію Есенціалізму, завдяки якій ви навчитеся помічати найсуттєвіше, відкидати непотрібне й устигати найважливіше. Автор переконує, що неможливо впоратися з геть усім і мати все: тільки нам вирішувати, на що витрачати свій безцінний час та енергію. Якщо ви прагнете дізнатися, як визначати пріоритети, робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше — як докладати мінімум зусиль і досягати успіху, ця книжка саме для вас.
Эта книга сейчас недоступна
259 бумажных страниц

Впечатления

Kseniya Leshchenko
Kseniya Leshchenkoделится впечатлениемв прошлом году
👍Советую
💡Познавательно
🎯Полезно

Крутая книга: одновременно и мотивирующая, и дающая конкретные инструменты как выйти на путь человека, делающего в жизни действительно важные вещи.
Взяла себе на заметку с десяток идей как элегантно говорить "нет", как искать идеи по улучшению рабочих и семейных процессов. Выписала себе один занятный подход как спровоцировать детей на полезные занятия (чтение книг, саморазвитие) и "отвлечь" их от сидения в гаджетах.

В целом в книге нету каких-то новых способов делать меньше, но лучше. Новых способов нету нигде )) Всё давно написано.
Но мне понравилось, что все важные моменты КАК делать меньше, но лучше, проговорены. Еще раз перечитать и подметить, что я до сих пор не делаю, очень полезно. И есть сравнения как бы поступил человек-неэссенциалист и человек-эссенциалист. Поняла насколько все еще часто я поступаю как неэссенциалист. Есть над чем работать.

Перечитывать книгу тоже стоит. И не один раз.

Maria
Mariaделится впечатлением8 месяцев назад
👍Советую
🔮Мудро
💡Познавательно
🎯Полезно
🌴В отпуск
🚀Не оторваться
😄Весело
🐼Мило
💧До слез

The best of the best)

Petro Hul
Petro Hulделится впечатлением8 месяцев назад
👍Советую

Ого, цікаве перехрещення книг між собою. Тут я знайшов важливі відповіді на мої питання.

Цитаты

Marta Kukurudziak
Marta Kukurudziakцитирует4 месяца назад
зупинявся й оцінював прохання за серйознішим критерієм: «Чи найважливіша це справа з усіх, на які я зараз можу витратити свій час і свої ресурси?».
shershnev222
shershnev222цитирует2 года назад
Якби люди перестали думати, що бути постійно зайнятим — це важливо? Якби натомість важливим стало те, скільки часу ми витратили, щоби слухати, міркувати, медитувати, насолоджуватися тим, що ми поряд із найважливішими у нашому житті людьми?
Вячеслав Грабовенко
Вячеслав Грабовенкоцитирует2 месяца назад
Якби суспільство перестало підсовувати нам купи мотлоху, а натомість дозволило створити більше простору, де можна було б дихати й думати? Якби воно надихнуло нас відмовитись від того, що дуже влучно описали раніше: працювати на ненависній роботі, щоб купувати непотрібні речі на гроші, яких у нас немає, аби справити враження на людей, які нам не подобаються? (11)

Якби нам перестали нав’язувати, наче більше — це краще, а менше — гірше?

Якби люди перестали думати, що бути постійно зайнятим — це важливо? Якби натомість важливим стало те, скільки часу ми витратили, щоби слухати, міркувати, медитувати, насолоджуватися тим, що ми поряд із найважливішими у нашому житті людьми?

Якби весь світ змінив безглузде «встигати більше» на дисципліну встигати менше... але краще?

Тоді я уявляю світ, у якому людям вистачає сміливості жити так, як вони самі хочуть, а не так, як від них сподіваються інші.

Я уявляю, як усі — діти, студенти, матері, батьки, працівники, керівники, директори, світові лідери — вчаться максимально використовувати свої інтелект, уміння, винахідливість, ділову жилку, щоб їхнє життя набрало більшого сенсу. Я уявляю, як усі ці люди сміливо займаються тим, для чого вони прийшли у цей світ. Я уявляю, як починаю розмову, яка зрушить цю справу з мертвої точки.

На полках

думай, andrii
andrii
думай
  • 57
  • 51
Business&self-development, Svitlana Shevchenko
Svitlana Shevchenko
Business&self-development
  • 123
  • 10
Саморозвиток_1, Маша Лукашук
Маша Лукашук
Саморозвиток_1
  • 29
  • 4
2020, bookez
bookez
2020
  • 182
  • 2
fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз