andrii
andriiцитирует7 месяцев назад
Якщо це не чітке «так», тоді це чітке «ні».
Marta Kukurudziak
Marta Kukurudziakцитирует15 дней назад
зупинявся й оцінював прохання за серйознішим критерієм: «Чи найважливіша це справа з усіх, на які я зараз можу витратити свій час і свої ресурси?».
Yulia Voloshyna-Sakharuta
Yulia Voloshyna-Sakharutaцитирует9 месяцев назад
«Упередження незворотних витрат» — це схильність продовжувати інвестувати час, гроші або енергію у щось програшне просто тому, що ми вже вклали певний ресурс, який неможливо повернути. Але, звісно ж, це може перетворитися на замкнуте коло: що більше ми інвестуємо, то більше нам хочеться довести справу до кінця і побачити, як повернуться наші інвестиції. Що більше ми у щось вкладаємо, то складніше нам відпустити це
Yulia Voloshyna-Sakharuta
Yulia Voloshyna-Sakharutaцитирует10 месяцев назад
Як сказав Ральф Волдо Емерсон: «Злочин, через який люди й держави стають банкротами, — це злочин «роботи на стороні»: відхилятися від головної мети і прислужуватись тут і там»
Yulia Voloshyna-Sakharuta
Yulia Voloshyna-Sakharutaцитирует10 месяцев назад
Якщо вам здається, що виокремити аж цілий тиждень — це занадто, є способи організовувати собі маленький «тиждень роздумів» щодня. Один з підходів, який мені здався корисним, — 20 хвилин зранку читати класичну літературу (не блог, не газету, не новий пляжний роман). Це не тільки нівелює мою попередню звичку перевіряти електронну пошту, щойно прокинусь, а й задає координати нового дня. Це розширює горизонти і нагадує про теми й ідеї, важливі настільки, щоб витримати випробування часом.
Alex Man
Alex Manцитирует10 месяцев назад
У розумінні того, що ми можемо відкидати неважливе, що правила інших людей — більше не наші правила, що ми самі стоїмо перед вибором, — є надзвичайна свобода. Ця непереборна сила може допомогти нам знайти, де ми можемо показати вищий клас — і це стосується не
vinnychukolga
vinnychukolgaцитируетв прошлом году
Без чіткої мети прагнути чогось просто тому, що воно здається привабливим, недостатньо для того, аби виявити усі свої здібності. Як сказав Ральф Волдо Емерсон: «Злочин, через який люди й держави стають банкротами, — це злочин «роботи на стороні»: відхилятися від головної мети і прислужуватись тут і там»
shershnev222
shershnev222цитирует2 года назад
Якби люди перестали думати, що бути постійно зайнятим — це важливо? Якби натомість важливим стало те, скільки часу ми витратили, щоби слухати, міркувати, медитувати, насолоджуватися тим, що ми поряд із найважливішими у нашому житті людьми?
Marta Kukurudziak
Marta Kukurudziakцитирует4 дня назад
Дизайнерський критерій Дітера можна підсумувати характерно стислим принципом, який укладається всього у три німецькі слова: weniger aber besser. Українською це звучить так: менше, але краще. Точнішого визначення Есенціалізму годі й шукати.
Marta Kukurudziak
Marta Kukurudziakцитирует4 дня назад
к часто ви погоджуєтесь на щось, тільки аби когось задовольнити? Або уникнути неприємностей?
Marta Kukurudziak
Marta Kukurudziakцитирует4 дня назад
Цей приклад відображає базову конкурентну пропозицію есенціалізму: ви можете найбільше зробити для досягнення справді важливого тільки тоді, коли дозволите собі не займатися геть усім поспіль і на все погоджуватись.
Dana Potishka
Dana Potishkaцитирует12 дней назад
Вони не запитують: «Від чого мені відмовитись?»; вони запитують: «У чому я хочу досягти успіху?». Сукупний вплив, який дає ця маленька зміна мислення, може бути неоціненним.
Dana Potishka
Dana Potishkaцитирует12 дней назад
Для Есенціалістів компроміси — невід’ємна частина життя, а не якийсь негатив, від якого нема куди подітись.
b4100052594
b4100052594цитирует17 дней назад
аби погодитися на щось одне, треба відмовитись від кількох інших можливостей.
b4100052594
b4100052594цитирует17 дней назад
ми живемо у світі, де майже все нічого не варте і тільки дещо винятково цінне
b4100052594
b4100052594цитирует17 дней назад
більше зусиль не обов’язково забезпечують більше результатів. Принцип «менше, але краще» — так.
b4100052594
b4100052594цитирует17 дней назад
Коли ми забуваємо, що маємо здатність вибирати, ми вчимося бути безпорадними. Дозволяємо крапелька за крапелькою забирати нашу силу, аж доки не перетворюємося на функцію вибору інших людей — або навіть на функцію вибору, який самі зробили в минулому.
b4100052594
b4100052594цитирует17 дней назад
може, ми й не завжди можемо вирішувати, які у нас будуть варіанти, але ми завжди можемо вирішувати, який із них обрати.
Юля Кручко
Юля Кручкоцитирует17 дней назад
собистий вибір: ми можемо вирішувати, на що витратити свої час та енергію.
Юля Кручко
Юля Кручкоцитирует18 дней назад
Якщо ви самі не визначите пріоритети у власному житті — хтось зробить це за вас.
fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз