Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність, Айн Ренд
uk
Айн Ренд

Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність

Сообщить о появлении
Загрузите файл EPUB или FB2 на Букмейт — и начинайте читать книгу бесплатно. Как загрузить книгу?
Pylypenko Roman
Pylypenko Romanцитирует4 года назад
Франциско, який тип людей наймерзенніший?
– Люди без мети
Olena
Olenaцитирует2 года назад
в житті важить лише те, як добре ти виконуєш свою роботу. Решта залежатиме від цього. Це єдине мірило людського єства. Всі етичні принципи, що їх намагаються запхнути тобі в горлянку, – розмінна монета, підсунута шахраями, щоб обібрати людей, вкрасти їхні чесноти. Єдина система моралі, золотий стандарт – це принцип компетентності.
Victor Pavluchynskyi
Victor Pavluchynskyiцитирует3 года назад
– Тим, що гріш усьому ціна. Скрізь, шановна, лише кров і бруд. Не вірте мріям, якими вас годують по самісінькі вуха, і буде вам щастя.
– Про які мрії йдеться?
– Про ті байки, що ними нас загодовують за юності – про людину, про дух. У людей немає ніякого духу. Людина – лише ница тварина, позбавлена інтелекту, душі, чеснот і моральних ці
Angelika Nakarvatska
Angelika Nakarvatskaцитируетв прошлом году
свята мають бути лише в того, хто має що святкувати
Vlad Mosiychuk
Vlad Mosiychukцитируетв прошлом году
– Мені подобаються цигарки, міс Таґґарт. Люблю уявляти вогонь у людських руках. Вогонь, небезпечна сила, втримувана між пальців. Я часто замислююся про ті години, коли людина буває сама, спостерігаючи за димком цигарки, міркуючи. Цікаво, скільки великих ідей виникло в ці години? Коли людина мислить, у неї в голові спалахує полум’я, а вогник цигарки його символізує.
Polozhevets Julia
Polozhevets Juliaцитирует2 года назад
У нашій країні – чимало людей, які спроможні подбати про себе самотужки і не бажають йти на утримання до влади: «До біса вашу стабільність, ми здатні забезпечити самі себе». Такі люди і є творцями суспільної еволюції, завдяки їхнім зусиллям відбувається поступ.
Зоряна Романюк
Зоряна Романюкцитирует10 месяцев назад
– Франциско, який тип людей наймерзенніший?
– Люди без мети.
Oksana Mogylian
Oksana Mogylianцитируетв прошлом году
Суперечностей немає. Якщо ти вбачаєш у чомусь протиріччя, перевір вихідні дані. І ти знайдеш десь помилку
Angelika Nakarvatska
Angelika Nakarvatskaцитируетв прошлом году
Ознакою чесноти є відсутність щастя. Якщо людина нещасна, нещасна реально, по-справжньому, – це свідчить про те, що вона належить до найвищих створінь, які живуть серед людей.
Yura Voznyi
Yura Voznyiцитирует2 года назад
– «Фенікс-Дюранґо» чудово функціонує
Ivan Gabor
Ivan Gaborцитирует3 года назад
«Зв’язок між зором і дотиком напрочуд ущільнився, – думала вона, – між бажанням і його здійсненням, між…»; після паузи слова спалахнули самі по собі: «Між душею і тілом». Спершу марення, а потім його фізична форма. Спершу думка, а потім цілеспрямований рух єдино можливою прямою до обраної мети. Чи перше без другого має бодай якийсь сенс? Хіба не аморально – жадати без руху чи рухатися без мети? Чия зла воля підступно скрадається світом, намагаючись зруйнувати зв’язок між першим та другим? Намагаючись скерувати їх одне проти одного?
Ivan Gabor
Ivan Gaborцитирует3 года назад
Франциско мав життєву силу здорової людини, дар винятково рідкісний, тому мало хто міг його розпізнати. Він мав силу впевненості.
Ivan Gabor
Ivan Gaborцитирует3 года назад
це все кипіло в його душі білим жаром, плавилося і перемішувалося в тихе дивне відчуття, яке змушувало його всміхатися у темряву і дивуватись, чому щастя може так боліти.
Ivan Gabor
Ivan Gaborцитирует3 года назад
Він ніколи не почувався самотнім, хіба лише в моменти щастя
Андрей Чеба
Андрей Чебацитирует4 дня назад
ніколи нікому ні на що не скаржитися.
Андрей Чеба
Андрей Чебацитирует4 дня назад
Понуро сидячи за своїм столом, міркуючи про честь, що претендувати на неї він уже не мав права, про втрачене назавжди почуття справедливості, Ріарден і гадки не мав, що саме незламна чесність і непорушна гідність вибивали зараз із його рук останню зброю. Він опиратиметься грабіжникам, але лють і гнів уже погасли в нього в душі. Він битиметься, але як винний, як негідник із рештою негідників. Не промовляв цих слів, — їх повторював у ньому його моторошний, потворний біль: «Хто я такий, щоб першим кинути камінь?»
Андрей Чеба
Андрей Чебацитирует10 дней назад
— Даґні, в житті важить лише те, як добре ти виконуєш свою роботу. Решта залежатиме від цього. Це єдине мірило людського єства. Всі етичні принципи, що їх намагаються запхнути тобі в горлянку, — розмінна монета, підсунута шахраями, щоб обібрати людей, вкрасти їхні чесноти. Єдина система моралі, золотий стандарт — це принцип компетентності. Коли ти виростеш, то зрозумієш, про що мені йдеться.
Андрей Чеба
Андрей Чебацитирует11 дней назад
Елліс Ваятт, не чекаючи рішення суду про те, що на аварію, як стверджував Джеймс Таґґарт, була воля Божа, переводить усі свої вантажоперевезення на «Фенікс-Дюранґо», непримітну маленьку залізницю, яка боролася за існування, а тому мала майбутнє.
Андрей Чеба
Андрей Чебацитирует11 дней назад
Начальники остерігалися використовувати свою владу і ухилялися від рішень, тому Даґні сама казала людям, що слід робити, і її вказівки виконувалися.
Андрей Чеба
Андрей Чебацитирует11 дней назад
«Ти страшенно самовпевнена», — це був один із двох докорів, які вона чула все дитинство, хоча ніколи не хизувалася своїми здібностями. Другий закид: «Ти егоїстка».

Вона намагалася зрозуміти значення цих двох слів, але ніхто їй так і не пояснив. Дивилась на дорослих, не тямлячи, як їм могло спасти на думку, що вона почуватиметься винною від таких непевних обвинувачень.
fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз