Атлантида, Пьер Бенуа
Войти или зарегистрироваться, чтобы комментировать
Одного разу звичайний сільський хлопчак Ерагон знайшов високо в горах дивовижний камінь, який виявився не чим іншим, як драконовим яйцем. Ця таємнича знахідка змінила все подальше життя хлопця. Йому судилося виростити дракона, взяти участь у великій війні, відвідати фантастичні землі, стати на бій із чаклунами й чудовиськами… У хитросплетіннях долі, магії та кохання Ерагон відродить колишню велич вершників Дракона й кине виклик самій Імперії. Він стане першим вершником, непідвладним ані королям, ані вождям. На суші й на воді, у небі й під землею поруч з Ерагоном завжди буде його вірний дракон…
Крістофер Паоліні
Ера­гон
Крістофер Паоліні
Ерагон
uk
Недоступно
Твір, який щойно тепер опублікував син автора — Крістофер Толкін, — описує трагічну долю Туріна та Ніенор. Над ними тяжіє страхітливе прокляття Морґота — жахлива помста їхньому батькові за небажання скоритися волі Темного Володаря. Сумної розв'язки не уникнути навіть завдяки співчуттю ельфів, власній відвазі чи перемозі над драконом Ґлаурунґом. Утім, навіть безнадійна, боротьба все-таки має сенс — як запорука перемог у майбутніх битвах зі злом, що їх Дж. Р.Р. Толкін описав у інших творах — «Гобіті» й «Володарі Перстенів».
Сказання про дітей Гуріна, Джон Роналд Руел Толкін
Джон Роналд Руел Толкін
Сказання про дітей Гуріна
uk
Недоступно
В антифашистському романі «Війна з саламандрами» відомого чеського письменника К. Чапека узагальнено особливості тоталітарної ідеології й проаналізовано ті соціальні передумови, що створюють умови для виникнення подібної форми суспільної свідомості. Початий, як авантюрний роман, з опису екзотичних пригод капітана ван Тоха, який відкрив на невідомих нікому островах великих саламандр, здатних виконувати нескладні роботи, навчатися людській мові й користуватися примітивними знаряддями, роман поступово набуває філософічності, наповнюючись роздумами над людською природою. Тут містяться прямі натяки на факти міжнародного життя середини 30-х років, на окремих політичних, суспільних і культурних діячів.
Карл Чапек
Війна з са­ла­манд­рами
Карл Чапек
Війна з саламандрами
uk
Недоступно
Це найбільш повне зібрання знаменитих коротких оповідей Дж.Р.Р.Толкіна. П’ять історій, написаних так само майстерно та вишукано, як і улюблений багатьма «Гобіт», витворюють дивовижний світ, який не хочеться покидати: іграшковий песик Роверандом, подорожуючи на Місяць та в морські глибини, знаходить нових друзів і вчиться не ображати чарівників; Фермер Джайлз із Гема, ненароком прогнавши лихого велетня, змушений удавати із себе героя і ставати до бою з драконом Хризофілаксом; у Пригодах Тома Бомбадила йдеться про фантастичні мандри старого веселуна й про знайомства з гобітами, принцесами, гномами та тролями; Ковалю з Великого Вуттона випало проковтнути чарівну зірку, яка стає його перепусткою у Дивокрай; а Листок пана Дрібнички — це все, що залишилося у цьому світі від досконалого дерева маленького художника, котрого, як і всіх нас, чекала довга неуникна подорож. Ці історії доповнено есеєм «Про чарівні історії», де викладено теоретичні засади творчості славетного автора «Володаря Перстенів» і «Сильмариліона», передмовою Тома Шиппі — письменника і дослідника літературного спадку Толкіна — та пречудовими ілюстраціями Алана Лі. Усе це підносить книгу до рівня непересічної події для всіх шанувальників справжнього мистецтва слова.
Сказання з Небезпечного Королівства, Джон Рональд Руел Толкін
Джон Рональд Руел Толкін
Сказання з Небезпечного Королівства
uk
Недоступно
В этой сказке повествуется о том, как к сыну одного кузнеца попадает волшебная звезда, которая полностью меняет его жизнь. С помощью звезды мальчик путешествует по Волшебной стране.
Коваль із Великого Вутона, Толкін Фентезі
Толкін Фентезі
Коваль із Великого Вутона
uk
Недоступно
«Дивовижний чарівник із Країни Оз» — це захоплива історія про дівчинку Дороті з Канзасу, яка разом із песиком Тото потрапляє у казкову Країну Оз. Зустрівши Страшила, Залізного Лісоруба і Лякливого Лева, Дороті вирушає з ними до Смарагдового Міста, щоб могутній чарівник допоміг їм у здійсненні найзаповітніших бажань. У повісті «Дивовижна Країна Оз» розповідається про неймовірні пригоди Страшила, Залізного Лісоруба та їхніх нових друзів у чарівній країні.
Для дітей молодшого шкільного віку.
Ліман Баум
Чарів­ник Країни Оз
Ліман Баум
Чарівник Країни Оз
uk
Недоступно
До селища Десяти Вільх на острові Ґонт прийшла біда. На острів висадилися дикі завойовники — армія Карґадської імперії. Один із загонів армії прямує до селища. Частина людей втекла в гори, а частина залишилася аби захистити рідний край. Рятує селище Д’юні — молодий хлопець із кличкою Яструб,який змалку виявляв магічні здібності і тітка, яка зналася на чаклунстві, навчила його деяким заклинанням. Він наводить туман на селище чим допомагає місцевим жителям налякати прибульців.

Про хлопця дізнається великий маг Оґіон Мовчазний і бере хлопця до собе в учні. Перед цим він дає хлопцю істинне ім’я Гед, яке не повинно стати відомим ворогам, оскільки знання істинного імені дає владу над людиною. Це ж саме стосується і речей, які також мають імена на давній частково призабутій істинній мові. Тому в подальшому його мало хто знає під істинним ім'ям, для усіх він відомий як Яструб.
Чарівник Земномор'я, Урсула Ле Ґуїн
Урсула Ле Ґуїн
Чарівник Земномор'я
uk
Недоступно
Сейчас это воспринимается как одно из самых человечных произведений новейшего времени, как роман пронзительной психологической силы, как филигранное развитие темы любви и ответственности.
Олександр Грін створив у своїх творах свій особливий світ. У цьому світі віє вітер далеких мандрівок, його населяють добрі, сміливі, веселі люди. А в залитих сонцем гаванях з романтичними назвами - Лісс, Зурбаган, Гель-Г'ю - прекрасні дівчата чекають своїх женихів. У цей світ - трохи піднесений над нашим, одночасно фантастичний і реальний, ми і запрошуємо читачів.
Александр Грин
Чер­воні віт­рила
Александр Грин
Червоні вітрила
uk
Недоступно
Львівська темна чаклунка Устина неочікувано отримує перед самісіньким Новим роком загадкову коробку з проханням переправити за вказаною адресою і нізащо-нізащо її не відкривати. Але хто ж втримається від спокуси, щоб зазирнути всередину, коли тобі це забороняють?
Вікторія Мазур
Чарівна ха­лепа в но­ворічну пору
Вікторія Мазур
Чарівна халепа в новорічну пору
uk
Недоступно
Керрол Дитяча
Аліса в країні чу­дес
Керрол Дитяча
Аліса в країні чудес
uk
Недоступно
Он скатился на дно, залез в долги, ввязался в ограбление и отмотал срок. Пуля в голову – таково было завершение его бессмысленного существования. Однако вместо небытия он проснулся в детской кроватке. Его взяла на руки давно умершая родная мать и давно погибший отец. Он начал заново собственную жизнь. Взрослым мужчиной в теле младенца. Второй шанс выпал ему неслучайно. Его имя в «Белом архиве», наряду с великими, как Тесла или Эйнштейн. И данная честь обязывает на выполнение важной миссии.
Белый архив, Ник Нилан
Ник Нилан
Белый архив
Недоступно
Літо у неіснуючому містечку Ґрін Таун 1928 року... Веселі пустощі чотирьох безтурботних хлопчаків... І кульбабове вино, яке готує дідусь... Воно — як чарівна капсула часу, що вбирає у себе досвід минулих літ, воно — як ностальгія за дитинством, у яке зможе хоча б на мить повернутися кожен, хто візьме до рук фантастичну повість Рея Бредбері «Кульбабове вино». Ця книга — острівець, на якому зупиняється час. Її сторінки дихають далекими дитинно-безмежними спогадами — теплими, п’янкими, вічними, проте яких нам не спіймати ніколи.
Рей Бредбері
Куль­ба­бове вино
Финляндская писательница Туве Янссон придумала симпатичных муми-троллей. Потом она придумала им друзей и всех вместе поселила в уютной долине. Как известно, зимой обитатели долины спят. Но Муми-тролль ни с того ни с сего проснулся и обнаружил, что выспался. Он разыскал малышку Мю, и они с нетерпением стали поджидать Ледяную деву. Глупенькие, они не знали, что Ледяная дева еще опаснее, чем сама Морра! Впрочем, за долгую зиму им придется узнать немало и хорошего, и плохого. Но зато весной, когда все проснутся, Муми-тролль с гордостью может сказать, что он первый в мире муми-тролль, который не спал целый год. Перевод со шведского Л. Брауде.
Книга содержит цветные иллюстрации. Художник о. Батурина.
Волшебная зима, Туве Янссон
Книга №2
Продовження успішного роману Ренсома Ріггза «Дім дивних дітей»! Поверніться до моторошного світу дивних фантазій, ілюстрованих справжніми старовинними фото… Джейкоб знає, що він не такий, як усі. Він — один із дивних. У компанії нових друзів він має вирушити в повну смертельних небезпек подорож по петлях часу. Треба встигнути врятувати директрису, пані Сапсан, яка застрягла в подобі птаха! Але витвори і порожняки наступають на п’яти…
Книга №1: Шістнадцятирічний Джейкоб з дитинства звик до розповідей свого діда про його юність на далекому острові у графстві Уельс, у притулку для дивних дітей: про чудовиськ із потрійними язиками, про невидимого хлопчика, про дівчинку, яка вміла літати… Єдиним побічним ефектом цих вигадок були нічні кошмари, що мучили підлітка. Але одного разу кошмар увірвався в його життя, убивши діда наяву…
Дім дивних дітей, Ренсом Ріггз
Одни заводят личный дневник, потому что скучно, иные – когда нет друга, а она – чтобы выжить и не сойти с ума. Угодить в мир, где главенствует магия, живут эльфы и драконы. Занять на время место дочери придворного алхимика. Выйти замуж помимо воли и стать свидетельницей убийства. Оказаться связанной клятвой мести и попытаться не только выжить в водовороте интриг, но и не потерять себя. Когда тайна и опасность становятся постоянными спутниками, единственным якорем в чужом мире становится любовь… А вы готовы окунуться в мир придворных тайн?
У волшебства запах корицы, Надежда Мамаева
Надежда Мамаева
У волшебства запах корицы
Недоступно
Голодні Ігри. Книга №1
Голодні ігри, Сюзан Коллiнз
Сюзан Коллiнз
Голодні ігри
uk
Недоступно
Голодні Ігри. Книга №2
Переспівниця, Сюзанна Коллiнз
Сюзанна Коллiнз
Переспівниця
uk
Недоступно
fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз